enova365 system ERP w chmurze

Usługi bankowe, zdjęcia, poczta email, portale społecznościowe – chmura w codziennym życiu obecna jest od dawna. Dziś to także nowoczesny sposób prowadzenia biznesu. Praca z każdego miejsca i o każdej porze, dostęp do danych ze swojego tabletu czy smartfonu – enova365 to nowe możliwości.

enova365 to oprogramowanie ERP, przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami i instytucjami. Składa się ze zintegrowanych ze sobą modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności firmy. Dzięki dedykowanym interfejsom można z niego korzystać z dowolnego urządzenia.

enova365 na MS Azure

Microsoft Azure to chmura obliczeniowa, pozwalająca na dostęp do informacji poprzez Internet. Do korzystania z chmury Azure nie potrzebny jest serwer firmowy – wystarczy dowolna przeglądarka internetowa.

enova365 w chmurze oferuje możliwość zdalnego korzystania z oprogramowania. Z systemu można korzystać w dowolnym czasie i miejscu, logując się do bazy danych poprzez przeglądarkę. Użytkownik nie ponosi kosztów utrzymania infrastruktury IT – opłaca jedynie wygodny miesięczny abonament.

Korzyści z chmury

 redukcja kosztów IT o 10-20%

 efektywne wykorzystanie pracy zdalnej

 wydajność i skalowalność systemu

 wygodny miesięczny abonament

 dynamiczny rozwój bez konieczności inwestycji w infrastrukturę IT

 lepsza komunikacja z Klientem

 wysokie bezpieczeństwo przechowywanych danych

 możliwość dotarcia do nowych rynków
 możliwość zmiany liczby stanowisc w dowolnym momencie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Więcej informacji