enova365 – zintegrowany system ERP

Aktualność

enova365 jest zawsze na bieżąco zgodna z polskim prawem oraz z nowoczesnymi trendami.

System tworzą profesjonaliści od zarządzania, handlu, księgowości oraz kadr i płac. Każdy zespół projektowy dostosowuje programu do zmian w przepisach, zapewniając jednocześnie stabilność systemu oraz bezpieczeństwo danych. Konsultanci producenta są fachowcami w gąszczu zmieniających się przepisów i wiedzą, jak te zmiany wpływają na funkcjonowanie przedsiębiorstw.

Funkcjonalność

enova365 to nowoczesny i nagradzany system otwarty na współczesny biznes. Łączy łatwość obsługi z ogromnymi możliwościami, które powinien oferować dobry system ERP. Wspiera nowoczesne metody zarządzania i zapewnia optymalizację procesów firmy.

Mobilność

enova365 to jedyny system w Polsce, który na poziomie bazy danych, logiki biznesowej pozostaje taki sam a jednocześnie pozwala korzystać z różnych interfejsów. Użytkownik może wybrać sposób korzystania z systemu według swoich preferencji wybierając interfejs: okienkowy, przeglądarkowy, dotykowy (wkrótce również komórkowy), mając gwarancję, że pracuje na tym samym systemie..


Modułowość

Wyboru z pełnej gamy modułów warto dokonać przez wzgląd na procesy, które ma wspierać. Każda z części systemu wspomaga funkcjonowanie określonych obszarów biznesowych. Na przykład relacje z klientami, zarządzanie kadrami, księgowość, sprzedaż, gospodarkę magazynową czy produkcję.

Moduły mogą działać samodzielnie, ale jako system zintegrowany enova365 ma wspólną bazę danych. Oznacza to dostęp do informacji ze współpracujących modułów. Dzięki ich odpowiedniemu doborowi i precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia, program zostaje idealnie dostosowany do potrzeb firmy.

Skalowalność

W miarę rozwoju firmy oprogramowanie łatwo rozbudować w odpowiedzi na nowe wymagania wobec systemu lub rosnące zatrudnienie. Moduły są wybierane spośród trzech wariantów funkcjonalnych. Platynowego dla firm dużych, o ugruntowanej pozycji na rynku, złotego dla średnich, rozwijających się przedsiębiorstw oraz srebrnego – idealnego w początkowej fazie rozwoju firmy.

enova365 może rozwijać się wraz z firmą, bez konieczności reorganizacji, wymiany i konwersji baz czy migracji danych. enova365 wnosi więc do firmy potencjał rozwojowy – dbając, by system dostosowywał się do skali biznesu, a nie firma do systemu.

Personalizacja

enova365 funkcjonuje w firmach handlowych, produkcyjnych, transportowych, usługowych, sprawdza się w administracji i użyteczności publicznej, a także outsourcingu.

W enova365 można dostosować wygląd i obsługę interfejsu do indywidualnych potrzeb. Użytkownik definiuje menu ulubionych zakładek oraz wygląd list poprzez dodawanie oraz usuwanie kolumn z danymi. Określa własne filtry danych, kolorowanie pozycji na liście oraz parametry eksportu danych. Komfort pracy przekłada się na wyższą efektywność pracownika.

Inteligencja

enova365 należy do kategorii systemów specjalistycznych – wspiera podejmowanie decyzji, a także pomaga w rozwiązywaniu nawet złożonych zagadnień biznesowych.

enova365 wspiera standaryzację realizowanych procesów, a ich automatyzacja pozwala wyeliminować błędy popełniane przez pracowników. Korzystając z wiedzy zawartej w oprogramowaniu, można wprowadzać własne schematy i procedury pracy, przydzielać obowiązki oraz tworzyć niezbędne raporty i analizy.

Moduły systemu mają wspólną bazę danych. Każdy z nich „wie” o operacjach przeprowadzonych w innych częściach systemu. Dzięki temu może na nie reagować wg ustalonych reguł.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Więcej informacji